با وجود قیمت 100000 دلاری، تسلا Cybertruck کشش را به دست آورده است—فعلا > 자유게시판

본문 바로가기
13th 유네스코 세계문화유산

자유게시판

با وجود قیمت 100000 دلاری، تسلا Cybertruck کشش را به دست آورده است—فعل…

페이지 정보

작성자 Lacey Moll 댓글 0건 조회 6회 작성일 24-09-17 02:10

본문

هزار اوکس، کالیفرنیا - 5 مه: یک کامیون تسلا با رنگ سفید سرامیکی ساتن در ... [+] رژه دره Conejo در 5 مه 2024 در 1000 Oaks، کالیفرنیا. (عکس از کوین کارتر/گتی ایماژ)
Getty ImagesTesla نمی تواند سایبرتراک کافی برای پاسخگویی به تقاضا ارائه دهد. و این پیکاپ نزدیک است که فورد F-150 لایتنینگ پیشرو در بازار را بگیرد. اما تقاضا برای وسیله نقلیه ای که در حال حاضر 100000 دلار قیمت دارد و به طور منظم در هیچ دسته استفاده سنتی قرار نمی گیرد چقدر پایدار است؟
اما ابتدا چند واقعیت:

* Cybertruck در کالیفرنیا، داغ‌ترین بازار خودروهای برقی آمریکا، داغ است: طبق آمار انجمن فروشندگان خودروهای جدید کالیفرنیا، در سه ماهه دوم از خودروهای برقی مانند تویوتا bZ4X EV و BMW iX و همچنین فورد F-150 Light در سه ماهه دوم فروش بیشتری داشت.
* Cybertruck در حال شکار فورد F-150 Lightning است: تسلا در حال رقابت با فورد برای رهبری در بخش کلی پیکاپ های برقی ایالات متحده است. تسلا تا به امروز 11558 سایبرتراک در سال 2024 در مقابل 15545 فروند فورد فروخته است و طبق گفته Kelley Blue-blooded Book، F-150 را در سه ماهه دوم با فروش 8755 دستگاه به 7902 دستگاه F-150 لایتنینگ شکست داده است.
* Cybertruck از Rivian R1T عبور کرد: پیکاپ برقی Rivian با تاکید بیشتر بر R1S SUV خود (که تا کنون شاهد افزایش فروش 140 درصدی در سال جاری بوده است) و خودروهای R2 و R3 آینده، پیکاپ الکتریکی ریوین در حال محو شدن است. بر اساس گزارش KBB، R1T از سال تا به امروز با بیش از 25 درصد کاهش سال به سال به 6570 عدد از 10638 در سال 2023 رسیده است.
* هزینه: بسیاری از سایبرتراک های اولیه فروخته شده از سری Founding (یا مشابه) با قیمت 100,000 دلار بودند و این در بازار استفاده شده که میانگین قیمت آن بیش از 130,000 دلار است منعکس می شود.
شان تاکر، سردبیر ارشد Kelley Blue air Book، به من گفت: «سایبرتراک بسیار غیرمتعارف خودرویی است که بسیار نامتعارف است که من شک دارم که واقعاً با لایتنینگ و R1T برای بسیاری از خریداران رقابت کند». او گفت: «من فکر می‌کنم آنچه ما می‌بینیم تقاضا از سوی افرادی است که می‌خواهند [یک] بیانیه بدهند، نه درخواست از افرادی که صفحه‌گسترده‌ای را با مقایسه ویژگی‌ها تهیه می‌کنند و به این نتیجه می‌رسند که Cybertruck بهتر از فورد یا ریوین نیازهای آنها را برآورده می‌کند.» .
سطح موفقیت Parry Ram؟ سام فیورانی، معاون پیش‌بینی خودروی جهانی، به من گفت: «سه دهه پیش، طراحی پیکاپ دوج رم واکنش‌های قوی را به دنبال داشت و فروش آن بالا رفت. از پاسخ های اولیه مصرف کنندگان، نمی توان فرض کرد که تقاضای Cybertruck می تواند پایدار باشد. به نظر نمی رسد افراد زیادی عاشق Cybertruck باشند تا آن را در سطح موفقیت مدل 3 یا مدل Y قرار دهند.
تأثیر فرهنگی بسیار زیاد - اما پس از آن؟ با توجه به پستی که در وب سایت Gondola Dealership Hombre منتشر شد، Cybertruck اثر خود را گذاشته است، در این شکی نیست. «به‌رغم عجیب‌وغریب‌هایش، Cybertruck تأثیر فرهنگی گذاشته است که کمتر خودرویی می‌تواند به آن افتخار کند. کالین ولز در 17 ژوئیه نوشت، اما اینکه آیا این امر به افزایش فروش در آینده ادامه خواهد داد، باید دید. او نوشت.
اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط ByCassidy HortonContributor من را در توییتر دنبال کنید. Brooke CrothersFollowingمن یکی از بنیانگذاران اخبار CNET، یک گزارشگر فناوری برای نیویورک تایمز، و یک خبرنگار و سردبیر هفته نامه آسیایی وال استریت ژورنال - دومی در ژاپن، جایی که ده سال زندگی کردم، بودم.

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you cherished this report and you would like to acquire extra info pertaining to اخبار ایران خودرو قطره kindly stop by our web-site.
천년고찰 대흥사
서산대사 유물관
유네스코와 함께 하는 두륜산도립공원
두륜산도립공원
우 59047 전남 해남군 삼산면 대흥사길 154(구, 구림리 140-11) Tel. 061.530.5957
상호 : 두륜산도립공원 관리사무소(해남군청) / 대표자 : 명현관
Copyright © 두륜산도립공원관리사무소. All rights reserved.